About Us

Serwis powstał z niezwykłej pasji do tapet na pulpit i jest efektem wieloletniego kolekcjonowania ich przez grupę ludzi utożsamiających się z Serwisem. Każdy może dołączyć do tej osobliwej Społeczności i razem z nami przyczynić się do powiększania  największego serwisu z tapetami w sieci.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamieszczane tapety nie łamały praw autorskich oraz nie godziły w podstawowe zasady współżycia społecznego. Wszelkie treści graficzne pochodzą ze źródeł legalnych oraz zostały zamieszczone za zgodą ich właścicieli. Jednakże ustalenie autorów wszystkich treści nie zawsze jest możliwe, dlatego pozostawiamy do dyspozycji Użytkowników formularz umożliwiający zgłoszenie do nas treści łamiących prawa autorskie. Ponadto wszystkie nowo dodawane tapety są w możliwy sposób weryfikowane celem niedopuszczenia do zamieszczania treści pornograficznych, wulgarnych oraz sprzecznych z dobrym smakiem. Więcej w Regulaminie Serwisu.

Pragniemy w przyszłości rozwijać serwis w kierunku, który wskażą nam Użytkownicy. Jesteśmy w trakcie projektowania nowych funkcji, jednakże ich wdrożenie wymaga czasu i zgromadzenia odpowiednich funduszy.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza idea zapraszamy do rejestracji i korzystania w pełni z aktualnych zasobów i możliwości Serwisu.

Zespół wallpaperson.com